Quiz tijdens open dag

Gepubliceerd op 28 maart 2024 om 20:11

Moeten we het nog herhalen? Nee, toch? Volgende week zaterdag…Open Dag.. afijn, jullie weten het. We verwachten veel bezoekers vanuit onze kerkelijke gemeente, maar ook vanuit ons dorp verwachten we veel interesse. Komen jullie daarom met de fiets of lopend?

We brengen graag nog 1 onderdeel uit het programma onder uw en jullie aandacht: de Oosterpoort Quiz! Ben je in voor een spelletje? Je mag als individu of als team meedoen met een interactieve quiz die we gaan spelen. We beginnen om 16.00 uur.

We geven de eerste 2 punten alvast cadeau: wie weet er bijvoorbeeld wie de naam de Oosterpoort bedacht heeft? De quiz gaat niet alleen over de Oosterpoort, maar gaat een beroep doen op jouw kennis. Durf jij het aan? Dan zien we jou graag! En jongeren: we rekenen zeker op jullie! Uiteraard zorgen wij voor een drankje en wat lekkers.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.